Kiwi Garden House; Sapanca’nın köklü aileleri arasında yer alan Tantaoğlu Ailesinin oğulları Uğur Tanta ile eşi Kübra Tanta tarafından kurulmuştur. Birlikte oluşturdukları firma ile hizmet sektöründe kalite kavramını geliştirerek, sektörü daha verimli ve keyifli hale dönüştürmektedirler. Hayallerindeki işletmecilik kavramını hayata geçiren Tanta ailesinin amacı; yenilikçi, misafir odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışını sektörle buluşturmaktır.

Kiwi Garden House, 2012 yılından beri çeşitli hizmet sektörlerinde yönetici olarak çalışmış olan Uğur Tanta’nın yöneticilik becerileri ile eşi Kübra Tanta’nın sanatsal ve minimalistik bakış açısıyla bir araya getirilerek oluşturulmuştur.

2022 yılından bu yana bir fiil hizmet veren Kiwi Garden House farklı iç tasarımlarıyla da farkını ortaya koymaktadır.

Kiwi Garden House’da konaklama için son zamanların en fazla tercih edilen yapıları olan bungalovlar sizleri beklemektedir. Özellikle kişiye özel iç dizaynları ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tatil imkanı sunmaktadır. Müstakil havuz ve bahçeye sahip bungalovlarda ayrıca jakuzi ve mangal alanları da yer almaktadır.

Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan Kiwi Garden House, 5 yıldızlı otel konforunu evinizin rahatlığında bulmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Sapanca’nın doğal güzelliklerinden de yararlanarak tatilinizi en keyifli ve verimli şekilde geçirmenizi sağlayan bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Sapanca’da bulunan Kiwi Garden House, konaklama yapan misafirleri için tüm detayları düşünerek, merkezi konumda hizmet vermektedir. Kırkpınar Beldesinde hizmet veren firma, ulaşım araçlarına ve eğlence alanlarına yakın konumda yer almaktadır.

Whatsapp