Kiwi Garden House olarak misyonumuz; misafirlerimizin ihtiyaçlarına uygun, ev konforunda rahat edebilecekleri bir yaşam alanı ile memnuniyetlerini sağlamaktır. Standartların dışında, farklı dizaynlara ve özelliklere sahip bungalov evlerimizle, misafirlerimizin kendilerini özel ve değerli hissetmeleri için çalışıyoruz.

Amacımız; misafir odaklı, yüksek kaliteye sahip, güvenilir ve konforlu bir yaşam alanı inşa etmekle birlikte, misafirlerimizin tatillerini keyifli ve verimli şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmaktır. 2022 yılının Şubat ayından itibaren misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek adına profesyonel çerçevede azami çaba sarf etmekteyiz.

Misafirlerimize Sapanca’da doğa ile iç içe, huzurlu ve konforlu bir tatil deneyimi yaşatmak öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bungalov evlerimiz siz misafirlerimizin isteklerine özel iç tasarımlardan oluşmaktadır. İç tasarımların dizaynı oluşturulurken misafirlerin evlerindeki sıcak ve samimi ortamı bulmalarının yanı sıra konforlu bir yaşam alanına sahip olmaları planlanmıştır.

Kiwi Garden House’da bulunan Bungalovlarımızın iç tasarımları ve sahip olduğu özellikleri dışında, merkezi konumda olması da dikkat ettiğimiz özellikler arasında yer almaktadır. Planlarımızı yaparken misafirlerimizin zahmetsiz şekilde evlerimize ulaşması için ulaşım araçlarına yakın konumda olmasını tercih ettik.  Ayrıca evlerimiz eğlence alanlarına da yakın konumda yer almaktadır.

Siz değerli misafirlerimizi bungalov evlerimizde ağırlarken; konforlu, keyifli ve huzurlu bir tatil imkanı sağlamak adına profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Whatsapp