1. Misafir tesise girişi en erken 14:00, çıkış saati en geç 11:00 olarak kabul eder. Konaklama süresince kendisine verilecek ek hizmetlerin bedelini (şömine sobası için ilave odun, mangal için kömür, ilave yatak vb.) ödemeyi taahhüt eder.
2. Tesis, misafir yerleştikten sonra işletmeden kaynaklı sorunlardan mesuldür. İş bu sözleşme gereği bu durumlarda tesis ücret iadesi, ilave hizmet veya alternatif konaklama sunarak mağduriyeti tazmin eder.
3. Misafir tesise yerleştikten sonra 2. madde dışında hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme iade edilmeyecektir.
4. Kaparo ödemeleri için; konaklamaya son 5 (beş) gün kala iptallerde kaparo ödemesi geri verilmeyecektir. Daha erken iptallerde kaparo misafire geri ödenecektir.
5. Tesise giriş yapıktan sonra rezervasyon listesinde bulunmayan akraba, arkadaş ve misafir kesinlikle kabul edilmeyecektir.
6. Hem sizlerin hem de tesisin güvenliği için tesis otoparkında sesli ve görüntülü kayıt yapan güvelik kameralarımız bulunmaktadır. Evlerimizin içinde duman detektörleri bulunmaktadır.
7. Tesiste alkol, sigara, nargile kullanmak ve mum yakmak kesinlikle yasaktır.
8. Tesiste alerjik sebeplerden dolayı hayvan dostlarımız kabul edilmeyecektir.
9. Tesiste diğer misafirler rahatsız edecek düzeyde müzik vb. gürültü yapmak yasaktır.
10.Tesiste meydana gelmiş hasar, genel alanlara verilmiş tahribat, kaybolmuş ve/veya zarar görmüş ürün ve eşyalarda misafir oluşan zararı ödemeyi kabul eder.
11.Küçük çocukların yanlarında velileri olmadan havuz ve jakuziye girmeleri yasaktır. Bu yasağın ihlali durumunda çocukların bütün sorumluluğu velilerine aittir.
12.Misafir sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda yapmış olduğu ihlal sonucu tesisin uğradığı tüm zararları karşılamayı kabul ve taahhüt eder.
13.18 yaş altı misafirlerin ebeveynleri yanlarında yok ise onaylı izin kâğıdı zorunludur. Hem anne hem de babanın imzalaması gerekir.
14.Bu hizmet sözleşmesi Kiwi Garden House’s ve konaklayacak misafir arasında olup misafir tarafından girişte imzalanacaktır

Whatsapp